sobota, 12 kwietnia 2014

turniejowo weekendowo :)

Za nami jeden z najbardziej turniejowych weekendów w tym sezonie. W sobote braliśmy udział w Regionalnym Turnieju Tańca nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Morąga. Był to skromny ale owocny turniej, warto podkreślić że Formacja Destination Kids która zajęła II miejsca, prezentowała się po raz pierwszy w nowym składzie. Destination Junior zgarnęły złoty puchar pokonując całą konkurencję, Seniorki po dosyć słabym występie zdobyły III miejsce. Krótka podróż, krótki turniej, zmęczenie niesamowite. Po niedzielnych zmaganiach w Białych Błotach również nie wróciłyśmy z niczym. OGROMNE GRATULACJE DLA AMELII BALICKIEJ I KAROLINY RYBICKIEJ ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W DUETACH KAT. PONIŻEJ 11 LAT ! Pokonały całą konkurencje, około 30 duetów przechodząc 4 rundy! W kategoriach poniżej 11 lat oraz 12-15 było około 80-90 solistek i solistów. Mimo że konkurencja rozpoczynała się od 1/16 znalazły się osoby które znalazły się w finałach i półfinałach. Poziom był bardzo wysoki, prawie jak Mistrzostwa Polski. Turniejowy weekend zakończyłyśmy wspólną kolacją w KFC na sportowo. Pozdrowienia dla pani Sylwusi Zarody, która za każdym razem poprawiała nam nastrój swoimi śmiesznymi historyjkami. Podsumowując: Turniejowy weekend uważamy za udany!